Hakkımızda


 

     Biz Kimiz?

2006 yılında ticari faaliyete giren firmamız, vinç sektöründe emin adımlarla ilerlemekte ve başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.

 

     Misyonumuz

Başta müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz olmak üzere, tüm paydaşların memnuniyetinden taviz vermeden; kalite çizgisini takip ederek, hedeflerimize hatasız ve zaman kaybı olmadan ulaşabilmek için şirket menfaatlerini en üst seviyede tutan ve koruyan uzman kadromuzla, zamanın gerektirdiği teknolojik yenilikleri işine adapte eden, arzulanan kaliteyi uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sektörde kalitesi ve taahhütlerine sadakati ile tanınan, hizmet hacmini her geçen gün artırarak sektörüne yön veren bir marka ve firma olmaktır.

 

     Vizyonumuz

 

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, üstün güvenlik, ileri teknoloji ve güleryüzlü personeli ile pazarda ilk üç firma arasında yer almaktır.

 

     Hedeflerimiz

 

Musa Vinç olarak hedeflerimiz;

Öncelikli müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Musa Vinç olarak kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyanın içerisinde olduğumuzun ve bu dünyada yerimizi büyüterek korumanın bilinciyle Toplam Kalite Yönetimi’ni yaşam felsefesi olarak benimsedik.

Comments are closed.